Jakość

Profesjonalny dostawca urządzeń i usług dla sektora HoReCa

kuchnia

Jakość to funkcja doświadczenia, odpowiedzialności i zaangażowania. Na praktykę STALLAS składa się prawie 15 lat działalności na rynku profesjonalnych usług w sektorze HoReCa. Zebraliśmy w tym okresie wszechstronne doświadczenie w zakresie wyposażania w urządzenia gastronomiczne różnego typu obiektów sektora HoReCa.

To doświadczenie znalazło odzwierciedlenie w kształcie oferty (patrz PRODUKTY), na którą składają się wyłącznie urządzenia firm, wyróżniających się w zakresie jakości, trwałości, oraz dostępności części serwisowych. Mamy poczucie odpowiedzialności za rekomendowany sprzęt kuchenny i zawsze oferujemy najbardziej optymalne rozwiązanie, zawsze inne dla różnych placówek gastronomicznych.

Ofertę na produkty i usługi każdorazowo poprzedza audyt potrzeb danego Klienta, analiza jego planu biznesowego, charakterystyki menu, przekroju jego Klientów i oczekiwanej wydajności zaplecza kuchennego. Przedstawiana oferta uwzględnia również możliwości finansowe.

Na tym etapie często służymy też konsultingiem wykraczającym poza technologiczne wyposażenie kuchni, a poruszającym obszary zarządzania, organizacji pracy, wystroju lokalu, czy karty Menu.

Tym co wyróżnia STALLAS wśród rynkowej konkurencji to projekty technologiczne inwestycji. Cenią je zwłaszcza instalatorzy sprzętu, za dokładność rynków technicznych.

To poczucie odpowiedzialności za jakość oferowanych produktów, stało za decyzją o wprowadzeniu marek własnych w obszarze kawy (marka MILD), chemicznych środków czystości (marka SILVER), produkcji mebli nierdzewnych pod wymiar oraz projektowaniu i instalacji systemów wentylacyjnych dla gastronomii.

Starannie wyselekcjonowani producenci pozwalają nam zaoferować wysoką skuteczność utrzymania czystości. Wyjątkowy, głęboki smak kawy, doceniany jest każdego dnia przez kilkadziesiąt kawiarni oraz niezliczonych, indywidualnych smakoszy kawy.

Każdy nowy projekt to dla nas wyzwanie i odpowiedzialność, w który zaangażujemy się na 100%!

Jesteśmy Partnerem, który czyni „różnicę”!

Zapraszamy do rozmów i na… filiżankę wyjątkowej kawy MILD!

 

a

STALLAS

ul. Wojnowice 2C 64-113
Osieczna k. Leszna

tel. 0048 65/526-28-45
tel. 0048 693 258 700

adres e-mail: info@stallas.pl 

Wykorzystujemy pliki cookies, w celu usprawnienia działania strony. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności