STALLAS – dystrybutor urządzeń chłodniczych i grzewczych OLIS

Profesjonalizm STALLAS dostrzegli krajowi i międzynarodowi liderzy sektora urządzeń gastronomicznych. Od ponad 3 lat reprezentujemy na rynku polskim markę OLIS, włoskiego producenta urządzeń gastronomicznych.

OLIS „we innowavate cooking” – to renomowany włoski producent urządzeń gastronomicznych. W ofercie marki OLIS znajdują się urządzenia grzewcze, chłodnicze oraz akcesoria kuchenne. Marka słynie z innowacyjnego podejścia, wysokiej jakości urządzeń i wyjątkowego designu. Te wartości plasują ją w światowej czołówce producentów urządzeń gastronomicznych. OLIS to marka świetnie znana i doceniana przez profesjonalnych kucharzy!  

 

Urządzenia OLIS cechuje:

olis

  • innowacyjność
  • najwyższa wydajność
  • wyjątkowa bezawaryjność
  • intuicyjna obsługa
  • wybitny design 

Comp Diam 90 P6 ANG

W ofercie STALLAS znaleźć można całą ofertę urządzeń OLIS w tym przede wszystkim urządzenia grzewcze OLIS, piece konwekcyjno-parowe OLIS i zmywarki OLIS. Dziś STALLAS reprezentuje wiedzę i doświadczenie płynące z kilkudziesięciu kompleksowych realizacji urządzeń OLIS w różnych obiektach gastronomicznych.

Częścią oferty STALLAS jest także serwis urządzeń gastronomicznych OLIS.

OLIS jest częścią Ali Group, jednego z największych światowych liderów w produkcji i dystrybucji profesjonalnego sprzętu gastronomicznego. Do Ali Group należy 76 firm, operujących w 24 krajach świata i produkujących pełną gamę urządzeń do gastronomii.  

Zobacz tutaj produkty OLIS:

Urządzenie grzewcze OLIS - kliknij 

Zmywarki OLIS - kliknij

Zmywarki OLIS - kliknij

a

STALLAS

ul. Wojnowice 2C 64-113
Osieczna k. Leszna

tel. 0048 65/526-28-45
tel. 0048 693 258 700

adres e-mail: info@stallas.pl 

Wykorzystujemy pliki cookies, w celu usprawnienia działania strony. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można określić w przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności